
- Dit evenement is voorbij.
Gratis lezing: “Omega 3, de onmisbare schakel in je gezondheid”
20 november 2019|19:30 - 21:00
GratisGratis lezing: “Omega 3: de onmisbare schakel in jouw gezondheid”
Wat doet een tekort aan omega 3 met je gezondheid?
Een gezonde vetzuurbalans is een basisvoorwaarde voor een goede gezondheid. Omega-3 vetzuren zorgen voor een flexibele celmembraan van een lichaamscel. Hoe flexibeler deze celmembraan, hoe gezonder de cel. Voedingsstoffen (zoals vitaminen en mineralen) kunnen zo beter de lichaamscel in en afvalstoffen kunnen beter de lichaamscel uit.
Bij een verstoorde vetzuurbalans hapert dit mechanisme met als gevolg een hoog risico op laaggradige ontstekingen in het lichaam. Bij 95% van alle chronische klachten en welvaartsziekten speelt een laaggradige ontsteking een belangrijke rol.
Een optimale inname van omega-3-vetzuren, in het bijzonder EPA en DHA, helpt bij het voorkomen en/of verlichten van uiteenlopende klachten en (chronische) aandoeningen zoals:
• Hart- en vaatziekten
• Hoge bloeddruk
• Hoog cholesterol
• Diabetes type 2
• Overgewicht
• Depressie
Hoe staat het met jouw vetzuurbalans?
Ben je benieuwd hoe jouw vetzuurbalans ervoor staat en wat jij kunt doen om deze te herstellen en daarmee je gezondheid te verbeteren? Kaj en André van Eqology komen vertellen hoe het precies zit met die vetzuurbalans, hoe je deze kunt meten en wat je zélf kunt doen om deze te verbeteren.
Nieuwsgierig geworden? Meld je snel aan voor de gratis lezing!
Wanneer: Woensdag 20 novemberd
Waar: Novastrada
Tijd: 19:30 uur tot 21:00 uur
Meld je aan via: kaj.pieneman@eqology.biz